środa, 1 stycznia 2014

Happy New Year and ... let's get start it!

Szczęśliwego Nowego Roku!
Rok 2013 należy już do przeszłości. Muszę nadmienić, że było to dla mnie 12 niesamowitych miesięcy, które przyniosły mi wiele zmian. Zdobyłam wiele doświadczeń i wspomnień, które zostaną ze mną na całe moje życie. Poznałam wiele interesujących ludzi i odkryłam nowe, zapierające dech w piersiach miejsca. Postanowiłam rozpocząć przygodę z blogowaniem od początku. Postaram podzielić się tym, co siedzi w mojej głowie. Na blogu możecie znaleźć wiele nowych kategorii. Będę pisała o urodzie, modzie, jedzeniu, zdrowiu, życiu w USA, o poradach związanych ze ślubem, o aranżacji wnętrz, a także będę pisała o wartych uwagi książkach i filmach. Powiedziałam sobie: "Dość tego lenistwa! Weź się za siebie! Albo robisz coś na serio albo w ogóle!", i tak oto zgodnie z postanowieniem rusza nowy blog!

Moi Mili, z ostatnią kartką kalendarza zerwijcie wszystkie złe nastroje, zapomnijcie o wszystkich nieudanych dniach, przekreślcie niewarte w pamięci chwile i wejdźcie w Nowy Rok, jak w nowej sukni sukni wchodzi się na najwspanialszy bal świata!

Życzę Wam wspaniałego, bogatego w przygody 2014 Roku!
M.

6 komentarzy:

 1. Trzymam kciuki w takim razie, brakuje mi Twojej antywnosci na blogu i youtube. Wszystkiego dobrego w Nowym, Lepszym Roku, Madziu :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Trzymam kciuki!
  Z niecierpliwoscia czekam na posty! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Powodzenia i wytrwałości w Nowym Roku :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Madziu, z wielka radoscia przeczytalam tego posta. Trzymam kciuki i juz ciesze sie na nowe posty :) Pozdrawiam, Natalia

  OdpowiedzUsuń
 5. Cieszę się ogromnie ze pojawiłaś się znów! Bardzo za Tobą tęskniliśmy, za Twoimi filmikami, postami, uśmiechem, subtelnością. Osobiście uważam że taki świeży start z blogiem to rewelacyjny pomysł :)

  OdpowiedzUsuń

Tell me, what do you think!

Thank you! ♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...