środa, 5 marca 2014

URODA | CHANEL LE VERNIS NAIL COLOUR :: 609 COUP DE COEUR.

Nie mogłam się powstrzymać! Po prostu nie mogłam! Wprawdzie wybrałam się do sklepu po inny kolor, jednak ten przyciągnął moje spojrzenie i jakimś sposobem wróciłam z nim do domu. Najnowszy kolor z najnowszej wiosennej kolekcji Chanel. Magenta? Malina? Kolor na paznokciach zmienia się w zależności od oświetlenia. Raz jasny, raz ciemny. 


:: OPAKOWANIE ::
Prosta, elegancka, klasyczna buteleczka. Uwielbiam taką prostotę! Zauważyłam, że lakiery Chanel nie gęstnieją mi tak szybko jak te zwykłe, drogeryjne. Mam wrażenie, że to właśnie dzięki tej podwójnej zatyczce. Co o tym sądzicie?

Ponieważ przyzwyczajona jestem do lakierów Sally Hansen Complete Salon Manicure, które mają dość szeroki pędzelek, na początku pędzelek lakieru Chanel wydawał mi się mały. Jednak ostatecznie doszłam do wniosku, że jest w porządku. Po prostu klasyczny. Być może pomalowanie paznokci zajmuje odrobinę dłużej, ale za to mamy większą precyzję i kontrolę nad tym, co robimy. Zapomniałam wspomnieć o konsystencji. Uwielbiam! Lakier nie jest gęsty, świetnie się rozprowadza, nie zostawia smug. Wystarczą dwie cienkie warstwy. Lakiery Chanel bardzo szybko schną na paznokciach.

:: POJEMNOŚĆ ::
13 ml

:: SKŁAD ::
Lakiery do paznokci Chanel należą do grona lakierów, które NIE ZAWIERAJĄ formaldehydu, ftalanu dibutylu (DBP), toluenu, formaldehydowej żywicy oraz kamfory.

:: CENA ::
US $27.00

Paznokcie prezentują się bardzo szykownie. Jeżeli chodzi o kolor, zmienia się on w zależności od oświetlenia. W pomieszczeniach wydaje się być ciemniejszy, natomiast w świetle dziennym - na zewnątrz kolor jest bardziej zbliżony do tego, który zaprezentowany został na zdjęciu poniżej.


Tłumaczenie nazwy koloru z francuskiego - ULUBIONY. Czy będzie moim ulubieńcem? To się dopiero okaże. A Wy? Macie jakieś doświadczenia z lakierami Chanel? Który jest Waszym ulubionym? 

Buziaki :* :* :*
M.

7 komentarzy:

Tell me, what do you think!

Thank you! ♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...